Prijzen: (onder voorbehoud tussentijdse prijswijzigingen)
eiken multiplank (gemiddeld 220 centimeter lang en 22 breed):
vanaf sortering b/c:
-doe het zelf: v.a. 80,- (inclusief de vloerdelen die reeds geolied zijn, ondervloer, vlakke plinten, spanveren, kopsekantenlijm, onderhoudsolie)
-gelegd: v.a. 115,- (inclusief de vloerdelen die reeds geolied zijn, ondervloer, vlakke plinten, spanveren, kopsekantenlijm, onderhoudsolie)
eiken massieve planken zijn circa 20,- euro per m2 duurder.
eiken visgraat vloeren:
vanaf sortering b/c:
gelegd: v.a. 135,-
| Productnummer | 6 |
| Sku | RiddervloerOrigineelVerouderdDubbelGerookt |
| Merk | Holtz Vloeren |
| Categorie | Eiken vloeren |
| Afmetingen | Breedte: 20cm, Dikte 20mm |
| Breedte | 20cm |
| Dikte | 20mm |
| Geleverd | Legklaar |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Bruin |
| Kleurafwerking | Hardwaxolie |
| Materiaal | Eiken |
| Mes en groef | Rondom |
| Sfeer | Robuust |
| Sortering | Rustiek B |
| Type vloer | Massieve planken |
| Velling | Geen |
| Afmetingen en gewicht | |
| Afmeting | Breedte: 20cm, Dikte 20mm |
| Komt ook voor in | |
| Houten Vloeren | |
Levenslange Garantie
Meer dan 25 jaar ervaring
Productie op maat
internationale im- en export