De Chateau vloer is een legklare Frans eiken vloer. Rustiek A, B of C, kleine v-groef, geschuurd en vlak gestopt, het geheel is afgewerkt met hardwaxolie.
De chateaux serie heeft een strakke en moderne uitstaling
Verkrijgbaar in ca. 17 cm t/m ca. 22 cm breed en in rustiek A,B of C. De vloer is 20 mm dik
Rustiek A wil zeggen weinig noesten
Rustiek B wil zeggen gemiddeld aantal noesten
Rustiek C wil zeggen veel noesten
Hardwaxolie afwerking is zeer slijtvast en kan goed tegen vuil en vochten heeft een naturele uitstraling
Elke planken vloer leverbaar vanuit de knalhal!
Knalhal: kwaliteit, grote volumes, lageprijzen
Holtz vloeren import BV heeft een leg- en leveringservice door heel Nederland
Prijzen: (onder voorbehoud van tussentijdse prijswijzingen)
eiken multiplank (gemiddeld 220 centimeter lang en 22 breed):
vanaf sortering b/c:
-doe het zelf: v.a. 80,- (inclusief de vloerdelen die reeds geolied zijn, ondervloer, vlakke plinten, spanveren, kopsekantenlijm, onderhoudsolie)
-gelegd: v.a. 115,- (inclusief de vloerdelen die reeds geolied zijn, ondervloer, vlakke plinten, spanveren, kopsekantenlijm, onderhoudsolie)
eiken massieve planken zijn circa 20,- euro per m2 duurder.
eiken visgraat vloeren:
vanaf sortering b/c:
gelegd: v.a. 135,-
| Uit voorraad leverbaar | Ja, > 40 Stuks |
| Productnummer | 3 |
| Sku | RiddervloerChateauWit |
| Merk | Holtz Vloeren |
| Categorie | Eiken vloeren |
| Afmetingen | Breedte: 18cm, Dikte 20mm |
| Breedte | 17cm |
| Dikte | 20mm |
| Geleverd | Legklaar |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Wit |
| Kleurafwerking | Hardwaxolie |
| Materiaal | Eiken |
| Mes en groef | Rondom |
| Sfeer | Modern |
| Sortering | Rustiek B |
| Type vloer | Massieve planken |
| Velling | Micro |
| Afmetingen en gewicht | |
| Afmeting | Breedte: 18cm, Dikte 20mm |
| Komt ook voor in | |
| Houten Vloeren | |
Levenslange Garantie
Meer dan 25 jaar ervaring
Productie op maat
internationale im- en export