| Uit voorraad leverbaar | Ja, > 40 Stuks |
| Productnummer | 145 |
| Sku | OudEngelsEikenOldWoodOldEnglish |
| Merk | Holtz Vloeren |
| Categorie | Eiken vloeren |
| Afmetingen | Breedte: 18,5-22,5cm |
| Breedte | 18,5-22,5cm |
| Dikte | 20mm |
| Geleverd | Legklar |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Naturel |
| Kleurafwerking | Hardwaxolie Old English |
| Materiaal | Eiken |
| Mes en groef | Rondom |
| Sfeer | Robuust |
| Sortering | Rustiek C |
| Type vloer | Massieve planken |
| Velling | Geen |
| Afmetingen en gewicht | |
| Afmeting | Breedte: 18,5-22,5cm |
| Komt ook voor in | |
| Houten Vloeren | |
Levenslange Garantie
Meer dan 25 jaar ervaring
Productie op maat
internationale im- en export