| Uit voorraad leverbaar | Ja, > 40 Stuks |
| Productnummer | 130 |
| Sku | MultiplankOakAgedLineNaturalOiled |
| Merk | Holtz Vloeren |
| Categorie | Eiken vloeren |
| Afmetingen | Breedte: 18-22cm |
| Breedte | 18-22cm |
| Dikte | 12+4 of 12+6mm |
| Geleverd | Legklaar |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Naturel |
| Kleurafwerking | Hardwaxolie, Naturel |
| Materiaal | Eiken |
| Mes en groef | Rondom |
| Sfeer | Landelijk |
| Sortering | Rustiek B |
| Type vloer | Multiplanken |
| Afmetingen en gewicht | |
| Afmeting | Breedte: 18-22cm |
| Komt ook voor in | |
| Houten Vloeren | |
Levenslange Garantie
Meer dan 25 jaar ervaring
Productie op maat
internationale im- en export