Prijzen: (onder voorbehoud tussentijdse prijswijzigingen)
eiken multiplank (gemiddeld 220 centimeter lang en 22 breed):
vanaf sortering b/c:
-doe het zelf: v.a. 80,- (inclusief de vloerdelen die reeds geolied zijn, ondervloer, vlakke plinten, spanveren, kopsekantenlijm, onderhoudsolie)
-gelegd: v.a. 115,- (inclusief de vloerdelen die reeds geolied zijn, ondervloer, vlakke plinten, spanveren, kopsekantenlijm, onderhoudsolie)
eiken massieve planken zijn circa 20,- euro per m2 duurder.
eiken visgraat vloeren:
vanaf sortering b/c:
gelegd: v.a. 135,-
| Uit voorraad leverbaar | Ja, > 40 Stuks |
| Productnummer | 37 |
| Sku | EikenTapisBourgogneA |
| Merk | Holtz Vloeren |
| Categorie | Eiken vloeren |
| Afmetingen | Breedte: 11,5-23cm, Dikte 9mm |
| Breedte | ca. 11,5-23cm |
| Dikte | 9mm |
| Geleverd | Gelegd |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Eiken |
| Kleurafwerking | Hardwaxolie 3000 |
| Materiaal | Eiken |
| Mes en groef | Rondom |
| Sfeer | Klassiek |
| Sortering | Rustiek A |
| Type vloer | Tapis |
| Velling | Micro of zonder |
| Afmetingen en gewicht | |
| Afmeting | Breedte: 11,5-23cm, Dikte 9mm |
| Komt ook voor in | |
| Houten Vloeren | |
Levenslange Garantie
Meer dan 25 jaar ervaring
Productie op maat
internationale im- en export